İZMİR ONLİNE DİYET SİSTEMİ

Online Diyet İzmir’le artık bir telefon kadar uzağınızdayız!

Çalışmak istediğiniz diyetisyenle aynı şehirde ya da ülkede değil misiniz? Yoğun iş programınızdan diyetisyene gitmeye zamanınız mı olmuyor? Akşam yemeğini dışarıda yemeniz gerekti ve siz yemekte ne tercih edeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız? En sevdiğiniz yemek masanızda duruyor ve siz kaç kaşık yiyeceğinizi bilemiyor musunuz? Çok sık seyahat edip beslenme programınıza uyum problemi mi yaşıyorsunuz?

İşte tüm bu sorunların hepsini Diyetisyen Beyza Yalav bir tık ile ortadan kaldırıyor. İzmir’deki ofisinden internet aracılığıyla online diyet hizmeti sunan Beyza Yalav, danışanlarına “Kontrol Sende!” diyerek yardım etmeye devam ediyor. Online diyet hizmetiyle beraber beslenme programınız aksamadan devam etmiş oluyor, diyete uyumunuz da bozulmuyor.

Özetle; içinde Whatsapp iletişimi mevcut olan online diyet sistemi sayesinde diyetisyeniniz ile kolayca iletişim kurabilecek ve beslenmeniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt alabileceksiniz!

Peki online diyet paketlerimizden yararlanmak için ne yapmanız gerekiyor?

Öncelikle sizden 6 ay öncesine kadar alınmış bir kan tahlili istiyoruz. Daha sonra kilo, boy, yaş, kronik hastalık, düzenli ilaç kullanımı, besin alerjisi, günlük uyku düzeni, beslenme alışkanlıkları vb. sorulardan oluşan danışan tanıma formumuzu doldurmanızı istiyoruz. Son olarak da 3 günlük bir besin tüketim kaydınızı istiyoruz. Yani 3 gün boyunca yediğiniz çikolatadan tutun içtiğiniz kahveye kadar saatleriyle birlikte yazmanızı istiyoruz. Buradaki amacımız beslenme yönünden nerede hata yaptığınızı görmek. Bu aldığımız bilgilerden yola çıkarak tüm besin öğesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde size uygun bir beslenme programı oluşturuyoruz. Genellikle, 3 ana 3 ara toplamda 6 öğünden oluşan menülerimiz sayesinde uzun süreli açlık yaşamadan, kan şekeri düzeyinizi dengede tutacak şekilde hedeflediğimiz kiloya ulaşıyoruz.

Size uygun beslenme programınız hazır.

Peki bundan sonraki süreç nasıl ilerliyor?

Online Diyet İzmir

Haberleşmeye önem verdiğimiz için sizlere öğün saatlerinizi hatırlatıyoruz; ana öğün ve ara öğünlerinizi atlamamış oluyorsunuz. Diyetinize fit ve pratik tarifler ekleyerek uyum sağlamanızı kolaylaştırıyoruz. ‘Kaçamak yapmıyorsunuz değil mi?’ ya da ‘Bugün neler tükettiğinizi bizimle de paylaşmak ister misiniz?’ gibi sorularla kaçamak sayısını minimumda tutmaya çalışıyoruz. Üstelik bize yolladığınız öğün fotoğraflarınızda porsiyon kontrollerini yaparak sağlıklı kaçamaklara izin de veriyoruz. Bu sayede diyet yaparken lahmacun bile tüketebiliyorsunuz.

İzmir’den tüm Türkiye’ye online diyet desteği veren Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Beyza Yalav ile ön görüşme yapabilmeniz için iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Lütfen iletişim formunu doldurmak için buraya tıklayın.

Bu hafta sonuna özel Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Beyza Yalav, online diyet hizmetinde %25 indirim kampanyası başlattı!. Hemen siz de aşağıdaki Whatsaap İletişim Butonu’na tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

👇🏻Hemen Whatsapp İletişim Hattı Üzerinden Bizimle İletişime Geçebilir, Online Diyet’le ilgili tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz👇🏻